SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 

OFERTE: 1+1,1 banjo, 76m2, ME HIPOTEKE, 36,000Euro. I padiskutueshem.
Apartamenti per momentin ka qeraxhinj qe paguajne 25,000 LEK ne muaj qera. E shesim dhe pa qeraxhinj.
. ULJE CMIMI: Apartament Papafingo, 2+1, 2 banjo, me Hipoteke, 109m2, Tek CasaItalia, Tirane.
Apartamenti ndodhet tek CasaItalia, ne rrugen Allaman Dervishi, tek pallati i ndertuar nga shoqeria Classic A.M sh.p.k, prane mbikalimit. Cmimi 50,000 Euro.
. Apartament ne Tirane, 2+1, 87m2, me Hipoteke, 42,000Euro
Apartamenti perbehet nga salloni dhe kuzhina me plan te hapur, dy dhoma gjumi, ballkon te madh, banjo dhe korridor. Cmimi 42,000 Euro.
FSHAT TURISTIK LALZIT BAY RESORT AND SPA! Projekti i pare i tille ne Shqiperi. Ndertohet nga Shoqeri/Kompani Angleze (Britanike).
Rezort do kete vila, apartamente, hotel, pishina, sauna, fitnes etj. Rezorti do jete i cilesise se larte i cili pretendon te jete fshati me lluksoz me 5* ne plazhet Shqiptare.
OFERTE/OKAZION - APARTAMENT NE TIRANE, 1+1, 81M2, I RI, ME HIPOTEKE, KATI 8, PER SHITJE NE TIRANE, 34,000 EURO.
SUPER OFERTE: Apartament per shitje ne Tirane tek CasaItalia, kthesa e kamzes, rruga Allaman Dervishi. Pallati Classic mbrapa Karburantit Dhima qe ndodhet afer fabrikes se kepuceve Mici's. Apartamenti ofron pamje panoramike.
APARTAMENT NE TIRANE PER SHITJE, 2+1, 95M2, DY BANJO, KATI 7, ME HIPOTEKE, I MOBILUAR. ME ULJE CMIMI, 52,000 EURO.
Apartament per shitje ne Tirane i mobiluar pjeserisht, kuzhine 3 metra, nje kolltuk 3 vendesh dhe dy kolltuqe nje vendeshe. Cmimi vetem 52,000 Euro.
Apartament i mobiluar ne Tirane, 2+1, 87m2, me hipoteke per shitje. Cmimi 50,000 Euro
Apartament per shitje ne Tirane i mobiluar pjeserisht, kuzhine 3 metra, kolltuk 3+1+1. Cmimi vetem 50,000 Euro.
Apartament i mobiluar ne Tirane, 2+1, 87m2, me hipoteke per shitje. Cmimi 50,000 Euro
Apartament per shitje ne Tirane i mobiluar pjeserisht, kuzhine 3 metra, kolltuk 3+1+1. Cmimi vetem 50,000 Euro.
REZIDENCA ILIRIA NE SARANDE - Kompleks i ri rezidencial me apartamente per shitje ne Sarande.
Kompleksi ka apartamente per shitje ne Sarande me cmime shume konkuruese. Apartamentet ndodhen afersisht 200 metra nga deti, ne rrugen e 5'te te Sarandes. Cmimi nga 650 Euro per m2.
Shitet nje godine dy kateshe ne vije te pare te detit ne plazhin e famshem te Ilirise ne Durres, Shqiperi.
Godina ndodhet tek Plazhi Iliria ne linjen e pare me detin, ku porta e shtepise del direkt ne rere. Perballe me pisten Iliria dhe Vefa.
APARTAMENTE NE QERA NE TIRANE. APARTAMENTET JANE 1+1, 2+1 DHE 3+1, NE KATE TE NDRYSHME. Ndodhen prane CasaItalia dhe Mbikalimit prane Spitalit Hygeia.
Apartamentet jane te rinj dhe krejtesisht te mobiluar. Skane qene te banuar me pare. Te mobiluar me kuzhine, TV, kondicionere, etj. Cmimi i qerase, 25,000 - 30,000 LEKE Muaji.
KOMPLEKSI ODEON - Apartamente me pagesa me keste mujore per shitje ne Vlore, Uji i Ftohte, Cmimet fillojne nga 36,000 Euro! PAGESA ME KESTE MUJORE PER 3 VJET! PAMJE NGA DETI!
Kompleks i rrethuar dhe me sigurim, qe ofron sherbime si Sauna, Fitnes, Pishine te madhe, Restorant, Bar etj.
TOKA TE VOGLA ME LEJE NDERTIMI PER SHITJE NE VLORE, Parcela nga 271m2 gjer 626 m2. Cmimet nga 46,163 Euro gjer 92,313 Euro.
Parcelat ndodhen tek Uji iFtohte. Ne total kemi 57 parcela te permasave te ndryshme dhe qe te gjitha jane me pamje panoramike nga deti. Leja e ndertimit lejon dy kate. Toke ne Vlore, Toka ne Vlore, Toke per Shitje ne Vlore, Troje ne Vlore.
U SHIT!! APARTAMENT NE TIRANE, 1+1, 66M2, I RI, KATI 2, ME HIPOTEKE, PER SHITJE NE TIRANE.
U SHIT!! Apartament per shitje ne Tirane tek CasaItalia, pallati Classic mbrapa Karburantit Dhima, dhe afer Spitalit Hygeia, me hipoteke, kati 2. Vetem 39,000 Euro.
U SHIT - Apartament 1+1, 55 m2 me hipoteke, i mobiluar plotesisht tek Fresku. 29,000 Euro.
I SHITUR. Ndodhet prane Restorant Fresku. Apartament me hipoteke dhe i mobiluar me kuzhine, kolltuqe, pajisje elektroshtepiake, kondicionere, dhome gjumi etj, kati 4, me ashensor. Vetem 29,000 Euro.
 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.
Link:

fake Oakley sunglasses| ray ban solbriller udsalg| cheap authentic ray ban sunglasses| ray ban clubmaster black| ray ban outlet store online| discount oakley sunglasses online| cheap oakley sunglasses canada| cheap oakley sunglasses uk| cheap womens oakley sunglasses| cheap oakley sunglasses for sale| replica oakley sunglasses| fake oakley sunglasses| oakley sunglasses discount| cheap oakley sunglasses| fake oakleys| cheap oakleys| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses| cheap ray bans outlet| ray ban online store| nike shoes for men| nike online shop| nike free 4 womens| women nike free| nike free trainer women| nike shoes free 5.0| Nike Air Max helt hvitt| Nike Air Max 90 alt svart| Christian Louboutin Mens Sneakers| Used Christian Louboutin| Christian Louboutin for Men| christian louboutin shoes uk| cheap christian louboutin shoes| Discount christian louboutin| cheap replica louboutin shoes| cheap fake louboutin shoes| replica louboutin wedges| cheap louboutin shoes| christian louboutin for men| christian louboutin replica shoes| michael kors bags canada| michael kors usa| michael kors shipping| michael kors replica| michael kors canada| replica michael kors| michael kors outlet houston| wholesale replica jerseys cheap| cheap nike jerseys| wholesale nike nfl jerseys paypal| bayern munich new jersey 2015| cheap wholesale authentic jerseys| cheap nfl jerseys from china| cheap nba jerseys free shipping| cheap fake oakley sunglasses| fake oakley sunglasses UK| fake oakley sunglasses cheap| wholesale replica jerseys cheap| Wholesale nike jerseys|wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| Cheap Louboutin Shoes Sale| fake oakley holbrook| wholesale nhl Appare| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| wholesale nba jerseys| Cheap jerseys wholesale| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| wholesale christian louboutin| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Wholesale sunglasses Cheap| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| wholesale authentic nfl jerseys| Christian Louboutin Outlet| Cheap Louboutin Shoes Sale| Foakleys Knockoff Oakleys| foakleys radar sunglasses| Oakley Sunglasses| wholesale nike jerseys| wholesale ncaa jerseys| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| Fake Sunglasses Out| Wholesale Oakley Sunglasses| Wholesale Ray ban Sunglasses| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| christian louboutin shoes| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale NFL Jerseys| China Wholesale Jerseys Free Shipping| Wholesale mlb jerseys| cheap Nike shoes wholesale| Wholesale jerseys online| Wholesale nab jerseys| Wholesale Sunglasses| Cheap nfl jerseys| Wholesale nhl jerseys| Cheap nba jerseys| Cheap nba jerseys online| Wholesale nba jerseys online| Cheap ncaa jerseys| wholesale cheap ncaa jerseys| wholesale ncaa jerseys online| wholesale nike jerseys online| Wholesale Cheap NFL Jerseys UK| Wholesale Cheap Nike Jerseys UK|Sitemap| Cold Sitemap| Sports Sitemap| Fashion Sitemap| Sitemap-1| Sitemap-2| Sitemap-3| Sitemap-4| Sitemap-5| Sitemap-6| Sitemap-7| Sitemap-8| Sitemap-9| Sitemap-10| Sitemap-11| Sitemap-12| Sitemap-13| Sitemap-14| Sitemap-15| Sitemap-16| Sitemap-17| Sitemap-18| Sitemap-19| Sitemap-20| Sitemap-21| Sitemap-22| Sitemap-23| Sitemap-24| Sitemap-25| Sitemap-26| Sitemap-27| Sitemap-28| Sitemap-29| Sitemap-30| Sitemap-31| Sitemap-32| Sitemap-33| Sitemap-34| Sitemap-35| Sitemap-36| Sitemap-37| Sitemap-38| Sitemap-39| Sitemap-40| Sitemap-41| Sitemap-42| Sitemap-43| Sitemap-44|