SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 
REZIDENCE PIKTORESKE TEK KOPSHTI BOTANIK - Tirane. Apartamente dhe Papafingo me 2+1 per shitjene Tirane nga 780 Euro/m2!
10/02/2011 - 00:11  
Kompleks i rrethuar rezidencial i cilesise shume te larte qe ofron qetesi, cilesi edhe komoditet qe ndodhet vetem pak minuta nga Blloku (Qendra e Tiranes). Apartament ne Tirane, Shtepi ne Tirane, Banesa per shitje ne Tirane, Apartamente per shitje ne Tirane, Apartament ne Tirane, Shtepi ne Shqiperi.
 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.