SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 
Apartament i mobiluar ne Tirane, 2+1, 87m2, me hipoteke per shitje. Cmimi 50,000 Euro
03/11/2012 - 14:12  
Apartament per shitje ne Tirane i mobiluar pjeserisht, kuzhine 3 metra, kolltuk 3+1+1. Cmimi vetem 50,000 Euro.
Apartament i mobiluar ne Tirane, 2+1, 87m2, me hipoteke per shitje. Cmimi 50,000 Euro
03/11/2012 - 14:12  
Apartament per shitje ne Tirane i mobiluar pjeserisht, kuzhine 3 metra, kolltuk 3+1+1. Cmimi vetem 50,000 Euro.
REZORT VILASH NE ORIKUM. VILA PER SHITJE NE ORIKUM, VLORE. REZIDENCE VETEM ME VILA VJEN NE MARKET SHUME SHPEJT NE ORIKUM.
06/08/2011 - 12:55  
Vila me tre dhoma gjumi, 130m2, plus 60m2 kopesht, plus parking, plus 20m2 tarrace, vetem per 113,000 Euro. Te gjitha vilat jane me parking privat, kopesht / oborr privat nga para dhe pas vilave. Orikum Resort ofron vila dy kateshe plus kati i trete eshte tarrace e shfrytezueshme dhe dhome gjumi ekstra.
Tre parcela ne linjen e pare me detin per shitje ne Ksamil, Sarande. Parcelat jane, 4.3 Hektare, 13 Hektare dhe 9.1 Hektare. Cmimi fillon nga 120 Euro per meter katror.
10/02/2011 - 06:06  
Keto tre parcela jane ne Pearl e Jugut te Shqiperise dhe Rivieres Shqiptare me pamje panoramike nga deti. Toke ne Ksmail, Prone ne Ksamil, Toke per shitje ne Ksmail. Shitet toke ne Ksmail. Toke per shitje ne Ksamil.
PAPAFINGO PER SHITJE NE DURRES - Apartamenti ndodhet tek Plazhi i Durresit dhe ofron pamje panormike 360 grade. Apartament ne Durres.
10/02/2011 - 04:40  
Kjo papafingo me dy dhoma gjumi ofron pamje te mahnitshme nga deti dhe qyteti i Durresit. Ashensor privat, apartament plotesisht i mobiliaur me mobilje moderne, te gjitha sherbimet jane prane pallatit i cili ndodhet ne rrugen e plazhit te Durresit. Me Hipoteke.
SHITUR! Shtepi te vjetra per shitje Ne Berat.
01/07/2009 - 04:18  
SHITUR! Shtepi antike private per shitje ne Berat, Shqiperi. Ndodhet brenda mureve te kalase se Beratit. Shtepia kushton 35,000 Euro! Shtepi ne Berat, Banese ne Berat, Prona ne Berat, Gjirokaster, Shtepi ne Gjirokaster.
 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.