SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 
Apartament i mobiluar ne Tirane, 2+1, 87m2, me hipoteke per shitje. Cmimi 50,000 Euro
03/11/2012 - 14:12  
Apartament per shitje ne Tirane i mobiluar pjeserisht, kuzhine 3 metra, kolltuk 3+1+1. Cmimi vetem 50,000 Euro.
Apartament i mobiluar ne Tirane, 2+1, 87m2, me hipoteke per shitje. Cmimi 50,000 Euro
03/11/2012 - 14:12  
Apartament per shitje ne Tirane i mobiluar pjeserisht, kuzhine 3 metra, kolltuk 3+1+1. Cmimi vetem 50,000 Euro.
REZORT VILASH NE ORIKUM. VILA PER SHITJE NE ORIKUM, VLORE. REZIDENCE VETEM ME VILA VJEN NE MARKET SHUME SHPEJT NE ORIKUM.
06/08/2011 - 12:55  
Vila me tre dhoma gjumi, 130m2, plus 60m2 kopesht, plus parking, plus 20m2 tarrace, vetem per 113,000 Euro. Te gjitha vilat jane me parking privat, kopesht / oborr privat nga para dhe pas vilave. Orikum Resort ofron vila dy kateshe plus kati i trete eshte tarrace e shfrytezueshme dhe dhome gjumi ekstra.
Tre parcela ne linjen e pare me detin per shitje ne Ksamil, Sarande. Parcelat jane, 4.3 Hektare, 13 Hektare dhe 9.1 Hektare. Cmimi fillon nga 120 Euro per meter katror.
10/02/2011 - 06:06  
Keto tre parcela jane ne Pearl e Jugut te Shqiperise dhe Rivieres Shqiptare me pamje panoramike nga deti. Toke ne Ksmail, Prone ne Ksamil, Toke per shitje ne Ksmail. Shitet toke ne Ksmail. Toke per shitje ne Ksamil.
PAPAFINGO PER SHITJE NE DURRES - Apartamenti ndodhet tek Plazhi i Durresit dhe ofron pamje panormike 360 grade. Apartament ne Durres.
10/02/2011 - 04:40  
Kjo papafingo me dy dhoma gjumi ofron pamje te mahnitshme nga deti dhe qyteti i Durresit. Ashensor privat, apartament plotesisht i mobiliaur me mobilje moderne, te gjitha sherbimet jane prane pallatit i cili ndodhet ne rrugen e plazhit te Durresit. Me Hipoteke.
SHITUR! Shtepi te vjetra per shitje Ne Berat.
01/07/2009 - 04:18  
SHITUR! Shtepi antike private per shitje ne Berat, Shqiperi. Ndodhet brenda mureve te kalase se Beratit. Shtepia kushton 35,000 Euro! Shtepi ne Berat, Banese ne Berat, Prona ne Berat, Gjirokaster, Shtepi ne Gjirokaster.
 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.
Link:

fake Oakley sunglasses| ray ban solbriller udsalg| cheap authentic ray ban sunglasses| ray ban clubmaster black| ray ban outlet store online| discount oakley sunglasses online| cheap oakley sunglasses canada| cheap oakley sunglasses uk| cheap womens oakley sunglasses| cheap oakley sunglasses for sale| replica oakley sunglasses| fake oakley sunglasses| oakley sunglasses discount| cheap oakley sunglasses| fake oakleys| cheap oakleys| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses| cheap ray bans outlet| ray ban online store| nike shoes for men| nike online shop| nike free 4 womens| women nike free| nike free trainer women| nike shoes free 5.0| Nike Air Max helt hvitt| Nike Air Max 90 alt svart| Christian Louboutin Mens Sneakers| Used Christian Louboutin| Christian Louboutin for Men| christian louboutin shoes uk| cheap christian louboutin shoes| Discount christian louboutin| cheap replica louboutin shoes| cheap fake louboutin shoes| replica louboutin wedges| cheap louboutin shoes| christian louboutin for men| christian louboutin replica shoes| michael kors bags canada| michael kors usa| michael kors shipping| michael kors replica| michael kors canada| replica michael kors| michael kors outlet houston| wholesale replica jerseys cheap| cheap nike jerseys| wholesale nike nfl jerseys paypal| bayern munich new jersey 2015| cheap wholesale authentic jerseys| cheap nfl jerseys from china| cheap nba jerseys free shipping| cheap fake oakley sunglasses| fake oakley sunglasses UK| fake oakley sunglasses cheap| wholesale replica jerseys cheap| Wholesale nike jerseys|wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| Cheap Louboutin Shoes Sale| fake oakley holbrook| wholesale nhl Appare| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| wholesale nba jerseys| Cheap jerseys wholesale| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| wholesale christian louboutin| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Wholesale sunglasses Cheap| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| wholesale authentic nfl jerseys| Christian Louboutin Outlet| Cheap Louboutin Shoes Sale| Foakleys Knockoff Oakleys| foakleys radar sunglasses| Oakley Sunglasses| wholesale nike jerseys| wholesale ncaa jerseys| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| Fake Sunglasses Out| Wholesale Oakley Sunglasses| Wholesale Ray ban Sunglasses| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| christian louboutin shoes| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale NFL Jerseys| China Wholesale Jerseys Free Shipping| Wholesale mlb jerseys| cheap Nike shoes wholesale| Wholesale jerseys online| Wholesale nab jerseys| Wholesale Sunglasses| Cheap nfl jerseys| Wholesale nhl jerseys| Cheap nba jerseys| Cheap nba jerseys online| Wholesale nba jerseys online| Cheap ncaa jerseys| wholesale cheap ncaa jerseys| wholesale ncaa jerseys online| wholesale nike jerseys online| Wholesale Cheap NFL Jerseys UK| Wholesale Cheap Nike Jerseys UK|Sitemap| Cold Sitemap| Sports Sitemap| Fashion Sitemap| Sitemap-1| Sitemap-2| Sitemap-3| Sitemap-4| Sitemap-5| Sitemap-6| Sitemap-7| Sitemap-8| Sitemap-9| Sitemap-10| Sitemap-11| Sitemap-12| Sitemap-13| Sitemap-14| Sitemap-15| Sitemap-16| Sitemap-17| Sitemap-18| Sitemap-19| Sitemap-20| Sitemap-21| Sitemap-22| Sitemap-23| Sitemap-24| Sitemap-25| Sitemap-26| Sitemap-27| Sitemap-28| Sitemap-29| Sitemap-30| Sitemap-31| Sitemap-32| Sitemap-33| Sitemap-34| Sitemap-35| Sitemap-36| Sitemap-37| Sitemap-38| Sitemap-39| Sitemap-40| Sitemap-41| Sitemap-42| Sitemap-43| Sitemap-44| Home| Sitemap| Sports Goods Sitemap| Cheap Wholesale Sitemap| Fashions Goods Sitemap| Cheap Wholesale Nike Shoes| Cheap Wholesale Jerseys| Cheap Wholesale Air Jordans| Cheap Wholesale Ray Ban| Cheap Wholesale Oakley| Cheap Wholesale coach| Cheap Wholesale cartier| Cheap Wholesale Christian Louboutin|