SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 
REZIDENCA ILIRIA NE SARANDE - Kompleks i ri rezidencial me apartamente per shitje ne Sarande.
01/11/2012 - 10:05
Kompleksi ka apartamente per shitje ne Sarande me cmime shume konkuruese. Apartamentet ndodhen afersisht 200 metra nga deti, ne rrugen e 5'te te Sarandes. Cmimi nga 650 Euro per m2.

Kompleksi me apartamente do jete 5 gjer 8 katesh ku kati perdhe dhe kati i gjashte do jene komerciale (Dyqane, ushqimore, kafene etj). Katet e tjere do jene rezidenciale.

Apartamente me pamje nga deti ne Sarande me te favorshme jane shume te rralle ne Sarande.

Vetem 5 minuta larg nga qendra e qytetit dhe plazhit.

LISTA E CMIMEVE TE APARTAMENTE NE SARANDE:

Ref

Kati

Apartamenti

Dhoma gjumi

Total ne m²

Pamje

Total ne €

Statusi

3

4

AO1

2

100.00

Nga deti

66,000

Per shitje

4

4

AO2

1

73.50

Nga deti

48,510

Per shitje

5

4

AO3

1

58.50

Nga deti

38,610

Per shitje

11

5

AO2

1

73.50

Nga deti

49,245

Per shitje

14

5

BO1

2

96.00

Nga deti

64,320

Per shitje

15

5

BO2

1

59.50

Nga deti

39,865

Per shitje

32

9

AO1

1

97.50

Nga deti

70,200

U shit


Per cdo pyetje na kontaktoni.

Printable version Email to a friend


 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.