SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 
FSHAT TURISTIK LALZIT BAY RESORT AND SPA! Projekti i pare i tille ne Shqiperi. Ndertohet nga Shoqeri/Kompani Angleze (Britanike).
01/05/2013 - 05:42
Rezort do kete vila, apartamente, hotel, pishina, sauna, fitnes etj. Rezorti do jete i cilesise se larte i cili pretendon te jete fshati me lluksoz me 5* ne plazhet Shqiptare.

Karakterizuar nga plazhet e bukur me rere te arte, pamje magjepse dhe natyrore. Shqiperia perfaqeson nje mjedis te pacenuar dhe te paprishur. Deri tani ky xhevahir/thesar i Adriatikut ka qene sekret dhe eshte vizituar vetem nga pak turiste aventuriste kureshtare……. Miresevini ne Adriatikun Sekret!!

.

Pershkrimet:

  • Fshat/Rezort Turistik ne linjen e pare me detin
  • Pronat fillojne nga 50,400 Euro
  • Financim/kredi e mundshme në dispozicion
  • Blerje ne emrin tuaj pergjithmone. Pa komplikime/procedure e lehte pa asnje kerkese për krijim te një kompanie apo strukturave të tjera të nderlikuara
  • Faze Prenotimesh. Cmimet do ngrihen deri në fazen e ardhshme
  • Fshat/Rezort ne plazh me cilesi dhe me cmime shume te përballueshme brenda Evropes – vetem  2-3ore larg nga destinacionet kryesore Europiane
  • Bregdeti i fundit i pazhvilluar ne Europe me cmime qe nuk gjenden ne Evrope per prona ne vijen e pare me bregdetin

Ky version/faze e kufizuar nga Zhvilluesi perpara tregut përfaqeson nje mundesi fantastike per investime me qellim perfitimin e nje prone ne bregdet me nje çmim të zbritur.

Ne nje vend me plash te bukur e prestigjoz dhe i paprekur, Gjiri Lalzit dhe pamjet e mahnitshme na vargu i maleve Dauti nga mbrapa, rezorti/fshati turistic edhe pozicionuar ne menyre perfekte per te perfituar në mënyrë të përkryer nga rritja e popullaritetit nga ndërkombëtaret per plazhet e Shqiperise.

Rezorti/Fshati turistik do te ndertohet sipas standardeve nderkombetare me sherbime mirembajtjeje dhe sherbime argetimesh të shkëlqyera. .

Perveç sherbimeve te shkelqyera te rezortit/fshatit do te jete edhe nje hotel i emrave/markave te famshme perendimore qe do siguroje me bollek sherbime dhe argetime klasi.Nje klime e bukur Mesdhetare dhe 180 dite me diell në vit, të kombinuara me çmimet shumë konkuruese dhe planet e shqiperise per tu bere pjese e BE, te gjitha keto me nje distance prej 2.5 ore larg nga qytet kryesore Evropiane, e bëjnë këtë një jetese dhe investim shume terheqes dhe te arritshem per ata qe aspirojne per nje cilesi te perballueshme per shtepi te dyte ose shtepi pushimi.

.

Rezorti/fshati do te jete kompleks plotesisht i menaxhuar dhe do te siguroje sherbime me 5 yje, me nje lluks te pakualifikuar, duke e bere ate nje nga destinacionet me te deshirueshme per vendpushim ne Mesdheun Lindor.

Dizajni i fshatit/rezortit turistik eshte kryer nga arkitektet e famshem nderkombetar Woods Bagot dhe karakterizojne akomodim dhe sherbime pushimi te klasit te pare me projektim/dizenjim te avancuar duke përdorur materiale të qëndrueshme.

Fshati Turistik, *Lalzit Bay Resort and Spa* eshte nje zgjidhje e persosur investimi per qira ose jetese per ata qe kerkojne të blejne nje shtepi pushimi.

LISTA E CMIMEVE DHE PRONAT E LIRA.
 

KONCEPTI I PROJEKTIT.

KONCEPTI I VILAVE.

LISTA E CMIMEVE DHE PRONAT E LIRA.

Nese deshironi te merrni me shume informacion ose broshuren e plote per kete mundesi unike lutemi na kontaktoni ne formularin e kontaktit.

 

 

 

 


Printable version Email to a friend


 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.
Link:

fake Oakley sunglasses| ray ban solbriller udsalg| cheap authentic ray ban sunglasses| ray ban clubmaster black| ray ban outlet store online| discount oakley sunglasses online| cheap oakley sunglasses canada| cheap oakley sunglasses uk| cheap womens oakley sunglasses| cheap oakley sunglasses for sale| replica oakley sunglasses| fake oakley sunglasses| oakley sunglasses discount| cheap oakley sunglasses| fake oakleys| cheap oakleys| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses| cheap ray bans outlet| ray ban online store| nike shoes for men| nike online shop| nike free 4 womens| women nike free| nike free trainer women| nike shoes free 5.0| Nike Air Max helt hvitt| Nike Air Max 90 alt svart| Christian Louboutin Mens Sneakers| Used Christian Louboutin| Christian Louboutin for Men| christian louboutin shoes uk| cheap christian louboutin shoes| Discount christian louboutin| cheap replica louboutin shoes| cheap fake louboutin shoes| replica louboutin wedges| cheap louboutin shoes| christian louboutin for men| christian louboutin replica shoes| michael kors bags canada| michael kors usa| michael kors shipping| michael kors replica| michael kors canada| replica michael kors| michael kors outlet houston| wholesale replica jerseys cheap| cheap nike jerseys| wholesale nike nfl jerseys paypal| bayern munich new jersey 2015| cheap wholesale authentic jerseys| cheap nfl jerseys from china| cheap nba jerseys free shipping| cheap fake oakley sunglasses| fake oakley sunglasses UK| fake oakley sunglasses cheap| wholesale replica jerseys cheap| Wholesale nike jerseys|wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| Cheap Louboutin Shoes Sale| fake oakley holbrook| wholesale nhl Appare| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| wholesale nba jerseys| Cheap jerseys wholesale| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| wholesale christian louboutin| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Wholesale sunglasses Cheap| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| wholesale authentic nfl jerseys| Christian Louboutin Outlet| Cheap Louboutin Shoes Sale| Foakleys Knockoff Oakleys| foakleys radar sunglasses| Oakley Sunglasses| wholesale nike jerseys| wholesale ncaa jerseys| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| Fake Sunglasses Out| Wholesale Oakley Sunglasses| Wholesale Ray ban Sunglasses| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| christian louboutin shoes| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale NFL Jerseys| China Wholesale Jerseys Free Shipping| Wholesale mlb jerseys| cheap Nike shoes wholesale| Wholesale jerseys online| Wholesale nab jerseys| Wholesale Sunglasses| Cheap nfl jerseys| Wholesale nhl jerseys| Cheap nba jerseys| Cheap nba jerseys online| Wholesale nba jerseys online| Cheap ncaa jerseys| wholesale cheap ncaa jerseys| wholesale ncaa jerseys online| wholesale nike jerseys online| Wholesale Cheap NFL Jerseys UK| Wholesale Cheap Nike Jerseys UK|Sitemap| Cold Sitemap| Sports Sitemap| Fashion Sitemap| Sitemap-1| Sitemap-2| Sitemap-3| Sitemap-4| Sitemap-5| Sitemap-6| Sitemap-7| Sitemap-8| Sitemap-9| Sitemap-10| Sitemap-11| Sitemap-12| Sitemap-13| Sitemap-14| Sitemap-15| Sitemap-16| Sitemap-17| Sitemap-18| Sitemap-19| Sitemap-20| Sitemap-21| Sitemap-22| Sitemap-23| Sitemap-24| Sitemap-25| Sitemap-26| Sitemap-27| Sitemap-28| Sitemap-29| Sitemap-30| Sitemap-31| Sitemap-32| Sitemap-33| Sitemap-34| Sitemap-35| Sitemap-36| Sitemap-37| Sitemap-38| Sitemap-39| Sitemap-40| Sitemap-41| Sitemap-42| Sitemap-43| Sitemap-44|