SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 
REZIDENCE PIKTORESKE TEK KOPSHTI BOTANIK - Tirane. Apartamente dhe Papafingo me 2+1 per shitjene Tirane nga 780 Euro/m2!
10/02/2011 - 00:11
Kompleks i rrethuar rezidencial i cilesise shume te larte qe ofron qetesi, cilesi edhe komoditet qe ndodhet vetem pak minuta nga Blloku (Qendra e Tiranes). Apartament ne Tirane, Shtepi ne Tirane, Banesa per shitje ne Tirane, Apartamente per shitje ne Tirane, Apartament ne Tirane, Shtepi ne Shqiperi.

Rezidenca po ndertohet ne nje vend shume te qete por edhe shume afer qendres se Tiranes ku paralelisht shijohet edhe qetesia nga zhurmat edhe ndotja e Tiranes por perfiton edhe nga distanca e vetem 300 larg nga Unaza e Re e Tiranes qe do kaloje prane rezidences ne Jug te Liqenit.

 
Duke perfituar nga vendndodhja ne nje kodrine piktoreske, pamjet jame realisht shuem te bukura ku shikon te gjithe Tiranen edhe Malin e Dajtit.
 
Rezidenca perbehet nga te godina individe qe jane prej 4-5 kateshe, me parking nentoke edhe komplet e rrethuar.
 
Godina nr 1 eshte afersisht perfundimit. Vetem 30% te banesave kane ngelur per shitje. Qe te mos humbisni dhe qe te perfitoni nga kjo oferte teper cilesore, na kontaktoni per me shume informacion.
 
 
PIKAT KRYESORE:
  • Vendndodhje strategjike tek Kopshti Botanik prane Liqenit Artificial, Tirane
  • Apartamente dhe Papafingo te rinj me cilesi te larte dhe cmim shume konkurent  
  • Shumicat e banesave me pamje mahnitese edhe clodhese nga Dajti, Liqeni dhe Tirana
  • Permasat e apartamente jane 2+1 me 102m2
  • Cmimet fillojne nga €780/m2 ose €79,000 per nje apartament me dy dhoma gjumi
  • Parking nentoke si opsion me cmim nga €7,500
  • Pagesa shume te pershtashme me keste

 

Per me teper informacion na kontaktoni. Ju mirepresim.


Printable version Email to a friend


 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.
Link:

fake Oakley sunglasses| ray ban solbriller udsalg| cheap authentic ray ban sunglasses| ray ban clubmaster black| ray ban outlet store online| discount oakley sunglasses online| cheap oakley sunglasses canada| cheap oakley sunglasses uk| cheap womens oakley sunglasses| cheap oakley sunglasses for sale| replica oakley sunglasses| fake oakley sunglasses| oakley sunglasses discount| cheap oakley sunglasses| fake oakleys| cheap oakleys| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses| cheap ray bans outlet| ray ban online store| nike shoes for men| nike online shop| nike free 4 womens| women nike free| nike free trainer women| nike shoes free 5.0| Nike Air Max helt hvitt| Nike Air Max 90 alt svart| Christian Louboutin Mens Sneakers| Used Christian Louboutin| Christian Louboutin for Men| christian louboutin shoes uk| cheap christian louboutin shoes| Discount christian louboutin| cheap replica louboutin shoes| cheap fake louboutin shoes| replica louboutin wedges| cheap louboutin shoes| christian louboutin for men| christian louboutin replica shoes| michael kors bags canada| michael kors usa| michael kors shipping| michael kors replica| michael kors canada| replica michael kors| michael kors outlet houston| wholesale replica jerseys cheap| cheap nike jerseys| wholesale nike nfl jerseys paypal| bayern munich new jersey 2015| cheap wholesale authentic jerseys| cheap nfl jerseys from china| cheap nba jerseys free shipping| cheap fake oakley sunglasses| fake oakley sunglasses UK| fake oakley sunglasses cheap| wholesale replica jerseys cheap| Wholesale nike jerseys|wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| Cheap Louboutin Shoes Sale| fake oakley holbrook| wholesale nhl Appare| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| wholesale nba jerseys| Cheap jerseys wholesale| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| wholesale christian louboutin| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Wholesale sunglasses Cheap| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| wholesale authentic nfl jerseys| Christian Louboutin Outlet| Cheap Louboutin Shoes Sale| Foakleys Knockoff Oakleys| foakleys radar sunglasses| Oakley Sunglasses| wholesale nike jerseys| wholesale ncaa jerseys| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| Fake Sunglasses Out| Wholesale Oakley Sunglasses| Wholesale Ray ban Sunglasses| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| christian louboutin shoes| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale NFL Jerseys| China Wholesale Jerseys Free Shipping| Wholesale mlb jerseys| cheap Nike shoes wholesale| Wholesale jerseys online| Wholesale nab jerseys| Wholesale Sunglasses| Cheap nfl jerseys| Wholesale nhl jerseys| Cheap nba jerseys| Cheap nba jerseys online| Wholesale nba jerseys online| Cheap ncaa jerseys| wholesale cheap ncaa jerseys| wholesale ncaa jerseys online| wholesale nike jerseys online| Wholesale Cheap NFL Jerseys UK| Wholesale Cheap Nike Jerseys UK|Sitemap| Cold Sitemap| Sports Sitemap| Fashion Sitemap| Sitemap-1| Sitemap-2| Sitemap-3| Sitemap-4| Sitemap-5| Sitemap-6| Sitemap-7| Sitemap-8| Sitemap-9| Sitemap-10| Sitemap-11| Sitemap-12| Sitemap-13| Sitemap-14| Sitemap-15| Sitemap-16| Sitemap-17| Sitemap-18| Sitemap-19| Sitemap-20| Sitemap-21| Sitemap-22| Sitemap-23| Sitemap-24| Sitemap-25| Sitemap-26| Sitemap-27| Sitemap-28| Sitemap-29| Sitemap-30| Sitemap-31| Sitemap-32| Sitemap-33| Sitemap-34| Sitemap-35| Sitemap-36| Sitemap-37| Sitemap-38| Sitemap-39| Sitemap-40| Sitemap-41| Sitemap-42| Sitemap-43| Sitemap-44| Home| Sitemap| Sports Goods Sitemap| Cheap Wholesale Sitemap| Fashions Goods Sitemap| Cheap Wholesale Nike Shoes| Cheap Wholesale Jerseys| Cheap Wholesale Air Jordans| Cheap Wholesale Ray Ban| Cheap Wholesale Oakley| Cheap Wholesale coach| Cheap Wholesale cartier| Cheap Wholesale Christian Louboutin|