SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 
REZIDENCE PIKTORESKE TEK KOPSHTI BOTANIK - Tirane. Apartamente dhe Papafingo me 2+1 per shitjene Tirane nga 780 Euro/m2!
10/02/2011 - 00:11
Kompleks i rrethuar rezidencial i cilesise shume te larte qe ofron qetesi, cilesi edhe komoditet qe ndodhet vetem pak minuta nga Blloku (Qendra e Tiranes). Apartament ne Tirane, Shtepi ne Tirane, Banesa per shitje ne Tirane, Apartamente per shitje ne Tirane, Apartament ne Tirane, Shtepi ne Shqiperi.

Rezidenca po ndertohet ne nje vend shume te qete por edhe shume afer qendres se Tiranes ku paralelisht shijohet edhe qetesia nga zhurmat edhe ndotja e Tiranes por perfiton edhe nga distanca e vetem 300 larg nga Unaza e Re e Tiranes qe do kaloje prane rezidences ne Jug te Liqenit.

 
Duke perfituar nga vendndodhja ne nje kodrine piktoreske, pamjet jame realisht shuem te bukura ku shikon te gjithe Tiranen edhe Malin e Dajtit.
 
Rezidenca perbehet nga te godina individe qe jane prej 4-5 kateshe, me parking nentoke edhe komplet e rrethuar.
 
Godina nr 1 eshte afersisht perfundimit. Vetem 30% te banesave kane ngelur per shitje. Qe te mos humbisni dhe qe te perfitoni nga kjo oferte teper cilesore, na kontaktoni per me shume informacion.
 
 
PIKAT KRYESORE:
  • Vendndodhje strategjike tek Kopshti Botanik prane Liqenit Artificial, Tirane
  • Apartamente dhe Papafingo te rinj me cilesi te larte dhe cmim shume konkurent  
  • Shumicat e banesave me pamje mahnitese edhe clodhese nga Dajti, Liqeni dhe Tirana
  • Permasat e apartamente jane 2+1 me 102m2
  • Cmimet fillojne nga €780/m2 ose €79,000 per nje apartament me dy dhoma gjumi
  • Parking nentoke si opsion me cmim nga €7,500
  • Pagesa shume te pershtashme me keste

 

Per me teper informacion na kontaktoni. Ju mirepresim.


Printable version Email to a friend


 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.