SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 
KOMPLEKSI ODEON - Apartamente me pagesa me keste mujore per shitje ne Vlore, Uji i Ftohte, Cmimet fillojne nga 36,000 Euro! PAGESA ME KESTE MUJORE PER 3 VJET! PAMJE NGA DETI!
10/08/2012 - 14:03
Kompleks i rrethuar dhe me sigurim, qe ofron sherbime si Sauna, Fitnes, Pishine te madhe, Restorant, Bar etj.

ODEON RESORT - Apartamente, Garzoniere dhe Papafingo me pamje nga deti qe shiten tek Uji i Ftohte, ne Vlore.
 
Ofrojme apartamente per shitje kete komples ekskluziv me godina te uleta 4 - 5 kateshe dhe me pamje spektakolare nga deti dhe me pishine te madhe, sauna, palester etj.

Ky rezort eshte dizenjuar te ofrojne pamje te garantuara nga deti, rekasim dhe cilesi jetese dhe i rrethuar nga natyra, njekohesisht vetem 250 metra larg plazhit. Apartamente, Garzionere dhe Papafingo me pamje panoramike nga deti. Shtepi ne Vlore, Apartament ne Vlore, Banese ne Vlore, Apartamente ne Vlore, Banesa ne Vlore.

Rezorti Odeon ofron garzoniere, apartamente me nje dhome gjumi (1+1), apartamente me dy dhoma gjumi (2+1) dhe apartamente me tre dhoma gjumi (3+1).

Me pagese eksluzive me keste mujore per tre vjet qe ofrohet per here te pare ne Shqiperi e ben te lehte dhe te mundur te te pervetesoni shtepine tuaj me lehtesi.

Pagesa me keste lejon qe te paguash 50% paraprakisht ne momentin e firmosjes se kontrates sipermarrese dhe pjesa tjeter shperndahet ne 36 pagesa mujore te barabarta. Pagesa me keste nuk kerkon prova punesimi apo dokumentacione te te ardhurave mujore sikurse kerkojne bankat.

Pagesa me keste mujore funksionon fare thjeshte, ne momentin qe ke identifikuar apartamentin dhe ke bere te gjitha verifikimet, duhet te paguash 40% gjer ne 50% te shumes. Pastaj menjehere fillon pagesa mujore e kesteve per shumen tjeter qe zgjat per 36 muaj (3 vjet).

SHEMBULL PER PAGESAT ME KESTE:
Po marrim si shembull nje apartament garzioner me cmim 36,000 Euro. Nga cmimi total, vetem gjysma e vleres (18,000 Euro) paguhet ne momentin e firmosjes se kontrates sipermarrese dhe pjesa tjeter (18,000 Euro) ndahet ne 36 pagesa mujore te barabarta prej 555 Euro muaji.

Pra, cdo muaj per 36 muaj rrjesht, duhet te paguani nga 555 Euro/muaji (duke u bazuar ne shembullin e mesiperm).

Rezorti Odeon ne Vlore tek Uji i Ftohte perbehet nga tre godina te uleta. A, B dhe C. Godina A eshte e perfunduar me celesat gati dhe vetem pak hyrje jane te lira. Godina B eshte gjithashtu shume prane perfundimit. Godina C eshte planifikuar te perfundoje ne fund te ketij viti (2012).

E ndodhur ne nje kodrine mbi Cezmen e Ujit te Ftohte, vetem 250 metra larg detit, Kompleksi Rezidencial Odeon ka perqindje te ulet ndertimi prej 25%, e rrethuar nga natyra dhe pamje relaksuese nga deti.

Transport Pubik te persosur, restorante, bare dhe supermarkete shume prane dhe vetem 2 kilometra nga qendra e Vlores.

Nese jeni te interesuar na kontaktoni per listen e cmimeve edhe apartamentet e lire ne: 00 44 77 92 55 93 50, dergoni sms: 00 355 693 551 311 ose email tek adresa: [email protected]


Printable version Email to a friend


 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.
Link:

fake Oakley sunglasses| ray ban solbriller udsalg| cheap authentic ray ban sunglasses| ray ban clubmaster black| ray ban outlet store online| discount oakley sunglasses online| cheap oakley sunglasses canada| cheap oakley sunglasses uk| cheap womens oakley sunglasses| cheap oakley sunglasses for sale| replica oakley sunglasses| fake oakley sunglasses| oakley sunglasses discount| cheap oakley sunglasses| fake oakleys| cheap oakleys| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses cheap| ray ban sunglasses| cheap ray bans outlet| ray ban online store| nike shoes for men| nike online shop| nike free 4 womens| women nike free| nike free trainer women| nike shoes free 5.0| Nike Air Max helt hvitt| Nike Air Max 90 alt svart| Christian Louboutin Mens Sneakers| Used Christian Louboutin| Christian Louboutin for Men| christian louboutin shoes uk| cheap christian louboutin shoes| Discount christian louboutin| cheap replica louboutin shoes| cheap fake louboutin shoes| replica louboutin wedges| cheap louboutin shoes| christian louboutin for men| christian louboutin replica shoes| michael kors bags canada| michael kors usa| michael kors shipping| michael kors replica| michael kors canada| replica michael kors| michael kors outlet houston| wholesale replica jerseys cheap| cheap nike jerseys| wholesale nike nfl jerseys paypal| bayern munich new jersey 2015| cheap wholesale authentic jerseys| cheap nfl jerseys from china| cheap nba jerseys free shipping| cheap fake oakley sunglasses| fake oakley sunglasses UK| fake oakley sunglasses cheap| wholesale replica jerseys cheap| Wholesale nike jerseys|wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| Cheap Louboutin Shoes Sale| fake oakley holbrook| wholesale nhl Appare| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| wholesale nba jerseys| Cheap jerseys wholesale| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| wholesale christian louboutin| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Wholesale sunglasses Cheap| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale nfl jerseys| cheap mlb jerseys| wholesale authentic nfl jerseys| Christian Louboutin Outlet| Cheap Louboutin Shoes Sale| Foakleys Knockoff Oakleys| foakleys radar sunglasses| Oakley Sunglasses| wholesale nike jerseys| wholesale ncaa jerseys| cheap jerseys wholesale| cheap Basketball Jerseys| Fake Sunglasses Out| Wholesale Oakley Sunglasses| Wholesale Ray ban Sunglasses| Wholesale fake Ray ban Sunglasses| christian louboutin shoes| Discount Sunglasses| Cheap Replica Designer Sunglasses| Cheap christian louboutin| Discount Sunglasses| Discount Ray Ban Sunglasses| wholesale NFL Jerseys| China Wholesale Jerseys Free Shipping| Wholesale mlb jerseys| cheap Nike shoes wholesale| Wholesale jerseys online| Wholesale nab jerseys| Wholesale Sunglasses| Cheap nfl jerseys| Wholesale nhl jerseys| Cheap nba jerseys| Cheap nba jerseys online| Wholesale nba jerseys online| Cheap ncaa jerseys| wholesale cheap ncaa jerseys| wholesale ncaa jerseys online| wholesale nike jerseys online| Wholesale Cheap NFL Jerseys UK| Wholesale Cheap Nike Jerseys UK|Sitemap| Cold Sitemap| Sports Sitemap| Fashion Sitemap| Sitemap-1| Sitemap-2| Sitemap-3| Sitemap-4| Sitemap-5| Sitemap-6| Sitemap-7| Sitemap-8| Sitemap-9| Sitemap-10| Sitemap-11| Sitemap-12| Sitemap-13| Sitemap-14| Sitemap-15| Sitemap-16| Sitemap-17| Sitemap-18| Sitemap-19| Sitemap-20| Sitemap-21| Sitemap-22| Sitemap-23| Sitemap-24| Sitemap-25| Sitemap-26| Sitemap-27| Sitemap-28| Sitemap-29| Sitemap-30| Sitemap-31| Sitemap-32| Sitemap-33| Sitemap-34| Sitemap-35| Sitemap-36| Sitemap-37| Sitemap-38| Sitemap-39| Sitemap-40| Sitemap-41| Sitemap-42| Sitemap-43| Sitemap-44|