SiteBooK visite gratis
FILLIMI RRETH NESH MARKETI PERGJITHSHME LAJME SHERBIME LINK KONTAKT
     
 
Kategoria e Pronave
Prona te reja
Qera dhe Manaxhim Pronash
Leje Mjedisore

 
Informacion i Pergjithshem

 
Abonohu per Info / Newsletter


Subscribe
Unsubscribe 
Sondazh
Ne c'vend deshironi te blini shtepi, banesa, toke, troje ose apartamente ne Shqiperi?

Ne Plazh / bregdet
Ne Tirane
Ne vende rurale te qeta / fshat / etj

 
OFERTE SPECIALE!! SHITEN APARTAMENTE NE VLORE NE LINJEN E PARE ME DETIN. Kompleks i ri qe ofron apartamente me cmime vetem 500 Euro per m2.
12/04/2012 - 01:57
Hedhim ne treg kete kompleks rezidencial shume te vecante ne linjen e pare me detin ne Vlore prane Portit. Ofrojme Garzionere, Apartament/e me nje dhome gjumi (1+1), dy dhoma gjumi (2+1) dhe tre dhoma gjumi (3+1) ne kate te ndryshme. Pamje nga deti dhe cmimet fillojne nga 21,000 Euro.

HOLIDAY PROPERTY me gjithe kenaqesi prezanton per shitje apartamente ne linjen e pare me detin ne kompleksin e ri qe po ndertohet ne Plazhin e Vjeter i cili eshte me cmim shume fantastic vetem 500 Euro per m2.

Fare prane Qendres se Vlores dhe vetem 300 metra nga porti i Vlores the Piaza. Gjithashtu fare prane Universitetit te Vlores.

Duke perfituar nga vendodhja ne linjen e pare me detin, kompleksi ofron pamje fantastike nga deti si dhe pamje nga Sazani, Karaburuni, kodrinat perreth dhe Gjiri i Vlores.

 

Per me teper informacion dhe per broshure me liste cmimesh jeni te mirepritur te na kontaktoni.


Printable version Email to a friend


 
Moti ne Shqiperi
  Tirane
  Durres
  Vlore
  Korce
  Sarande

Prona te Perzgjedhura
 
 
 
APerse te blini nepermjet agjensise Holiday Property? Kontakto Holiday Property Albania ne: http://www.holiday-property.net
© 2015, Holiday Property Albania (Part of Albania Properties Ltd). Copying of any part of the website without prior notice is prohibited.